iluzjonista, magik, na wesele, imprezę firmową, dla dzieci, urodziny, kraków, katowice, wrocław, kielce, rzeszów, zakopane

Zaskoczenie !

Tomasz Soja

Iluzjonista na każdą okazję

Daniel, Łuków

Wspaniały pokaz iluzji na imprezie firmowej dzięki czemu również nie było tak sztywno. Dla wielu z nas to niesamowite przeżycie tym bardziej że sami mogliśmy w tym bezpośrednio uczestniczyć. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!

Sylwia & Paweł, Kraków

Artysta godny polecenia!!! Klasa sama w sobie. Pan Tomasz Soja na pewno Wasze wesele zamieni w wyjątkowe wydarzenie i nada mu niezapomniany urok i atrakcje jakich nie ma na zwykłych weselach jak było w naszym przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości ponownie zaprosimy pana Tomasza na kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu

Dominika, Gorlice

Tomku, dziękujemy za wspaniały pokaz :-) Nasi Goście są Wami oczarowani. Przenieśliście Nas w cudowny świat iluzji... Goście weselni do dziś nie mogą nachwalić się Twojego wspaniałego warsztatu i pogody ducha. Porwaliście Nas wszystkich, od tych najmłodszych do najstarszego gościa. Taka atrakcja to strzał w 10 a nawet 100 :-) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Was z całego serca ❤ JESTEŚ NIESAMOWITY!

 

Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja

Więcej opini:

Sprawdź opinie

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

Magia ! 

Profesjonalizm !

Uśmiech !

Zapytaj o ofertę

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, każdy pokaz jest dla mnie tym najważniejszym. Jeśli mój kalendarz jest już zajęty, staram się pomóc i polecić kolegę, tak abyś nie tracił czasu na poszukiwania odpowiedniego artysty.

Na wesele

Moje pokazy iluzji idealnie sprawdzą się ...

Na galę / event

Na imprezę firmową

Dla dzieci

... oraz wszędzie tam gdzie potrzeba niezapomnianych wrażeń

Iluzjonista Tomasz Soja

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

TS-Art - Tomasz Soja