iluzjonista, magik, na wesele, imprezę firmową, dla dzieci, urodziny, kraków, katowice, wrocław, kielce, rzeszów, zakopane

Zaskoczenie !

Tomasz Soja

Iluzjonista na każdą okazję

Daniel, Łuków

Wspaniały pokaz iluzji na imprezie firmowej dzięki czemu również nie było tak sztywno. Dla wielu z nas to niesamowite przeżycie tym bardziej że sami mogliśmy w tym bezpośrednio uczestniczyć. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!

Sylwia & Paweł, Kraków

Artysta godny polecenia!!! Klasa sama w sobie. Pan Tomasz Soja na pewno Wasze wesele zamieni w wyjątkowe wydarzenie i nada mu niezapomniany urok i atrakcje jakich nie ma na zwykłych weselach jak było w naszym przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości ponownie zaprosimy pana Tomasza na kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu

Dominika, Gorlice

Tomku, dziękujemy za wspaniały pokaz :-) Nasi Goście są Wami oczarowani. Przenieśliście Nas w cudowny świat iluzji... Goście weselni do dziś nie mogą nachwalić się Twojego wspaniałego warsztatu i pogody ducha. Porwaliście Nas wszystkich, od tych najmłodszych do najstarszego gościa. Taka atrakcja to strzał w 10 a nawet 100 :-) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Was z całego serca ❤ JESTEŚ NIESAMOWITY!

 

Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja

Więcej opini:

Sprawdź opinie

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

Magia ! 

Profesjonalizm !

Uśmiech !

Zapytaj o ofertę

Dlaczego nie ma tutaj ofert ?

Zależy mi na jak najlepszej jakości pokazu na Państwa wydarzeniach i imprezach. Dlatego też zawsze staram się dopasować odpowiednie SHOW. Wysyłając zapytanie, uzupełniając rubryki formularza. Otrzymają Państwo ofertę dostosowaną do Państwa wydarzenia.

Na wesele

Moje pokazy iluzji idealnie sprawdzą się ...

Na galę / event

Na imprezę firmową

Dla dzieci

... oraz wszędzie tam gdzie potrzeba niezapomnianych wrażeń

Iluzjonista Tomasz Soja

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

TS-Art - Tomasz Soja