Iluzjonista Tomasz Soja

Witam Cię !

W moim magicznym świecie.

Zabiorę Ciebie i Twoich gości w niezwykłą podróż do świata rzeczy niemożliwych.

Pokaz iluzji na weselu to doskonała atrakcja dla wszystkich gości niezależnie od wieku. Główną zaletą jest ogromna dawka zabawy i humoru. Dzięki pokazowi iluzji wesele stanie się jeszcze bardziej magiczne, a goście będą oczarowani.

Iluzjonista na wesele

Zaskocz swoich pracowników, gości, czy uczestników wydarzenia, niecodzienną i rozrywkową atrakcją. Pokaz iluzji świetnie sprawdza się na różnego tego typu wydarzeniach.

Iluzjonista na imprezę firmową, event

Pokaz magii dla najmłodszych to po prostu strzał w 10 ! Dzieci uwielbiają sztuki magiczne, a dzięki mojemu programowi, który został przygotowany specjalnie dla nich, będą mieli okazję sami zostać asystentami i czarodziejami.

Iluzjonista dla dzieci

Daniel, Łuków
Wspaniały pokaz iluzji na imprezie firmowej dzięki czemu również nie było tak sztywno. Dla wielu z nas to niesamowite przeżycie tym bardziej że sami mogliśmy w tym bezpośrednio uczestniczyć. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!

 

Sylwia & Paweł, Kraków

Artysta godny polecenia!!! Klasa sama w sobie. Pan Tomasz Soja na pewno Wasze wesele zamieni w wyjątkowe wydarzenie i nada mu niezapomniany urok i atrakcje jakich nie ma na zwykłych weselach jak było w naszym przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości ponownie zaprosimy pana Tomasza na kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu

Dominika, Gorlice

Tomku, dziękujemy za wspaniały pokaz :-) Nasi Goście są Wami oczarowani. Przenieśliście Nas w cudowny świat iluzji... Goście weselni do dziś nie mogą nachwalić się Twojego wspaniałego warsztatu i pogody ducha. Porwaliście Nas wszystkich, od tych najmłodszych do najstarszego gościa. Taka atrakcja to strzał w 10 a nawet 100 :-) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Was z całego serca ❤ JESTEŚ NIESAMOWITY!

 

Dorota, Limanowa

Dziękujemy za wspaniały występ który odbył się w naszej szkole polecamy wszystkim!!!

Opinie

Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja

Więcej opini na:

iluzjonista, magik, na wesele, imprezę firmową, dla dzieci, urodziny, kraków, katowice, wrocław, kielce, rzeszów, zakopane

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

Iluzjonista Tomasz Soja