Daniel, Łuków
Wspaniały pokaz iluzji na imprezie firmowej dzięki czemu również nie było tak sztywno. Dla wielu z nas to niesamowite przeżycie tym bardziej że sami mogliśmy w tym bezpośrednio uczestniczyć. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!

 

Sylwia & Paweł, Kraków

Artysta godny polecenia!!! Klasa sama w sobie. Pan Tomasz Soja na pewno Wasze wesele zamieni w wyjątkowe wydarzenie i nada mu niezapomniany urok i atrakcje jakich nie ma na zwykłych weselach jak było w naszym przypadku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całą pewnością w przyszłości ponownie zaprosimy pana Tomasza na kolejne ważne wydarzenie w naszym życiu

Dominika, Gorlice

Tomku, dziękujemy za wspaniały pokaz :-) Nasi Goście są Wami oczarowani. Przenieśliście Nas w cudowny świat iluzji... Goście weselni do dziś nie mogą nachwalić się Twojego wspaniałego warsztatu i pogody ducha. Porwaliście Nas wszystkich, od tych najmłodszych do najstarszego gościa. Taka atrakcja to strzał w 10 a nawet 100 :-) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Was z całego serca ❤ JESTEŚ NIESAMOWITY!

 

Dorota, Limanowa

Dziękujemy za wspaniały występ który odbył się w naszej szkole polecamy wszystkim!!!

Sprawdź opinie Par, dla których już czarowałem :)

Zaczaruj Swoich Gości, Magiczne wesele Iluzjonista Tomasz Soja

Więcej opini na:

Witajcie !


Wiem że wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego sprawię że będzie on jeszcze bardziej magiczny !

Nie jestem zwykłym iluzjonistą, jestem specjalistą od wesel i jako jedyny iluzjonista w kraju dostałem nominację do tytułu "Lider Branży Weselnej".
Dlatego wiem, jak wygląda organizacja wesela oraz jego przebieg od początku do końca, dzięki czemu wiem jak najlepiej wkomponować pokaz iluzji podczas Waszego przyjęcia.

 

Sprawmy razem, aby Wasz dzień był jeszcze bardziej magiczny :)

 

CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ ???

Pakiety pokazów weselnych, na pewno ułatwią wybór :)

Najczęściej wybierany

Na pewno pełnego humoru i zaskakującego pokazu iluzji dla wszystkich gości.
Pokazu, podczas którego wasi goście biorą czynny udział w prezentowanych sztukach.

DOBRA ZABAWA, MIŁE WSPOMNIENIA, MNÓSTWO ŚMIECHU

Specjalista od wesel, JEDYNY iluzjonista nominowany do tytułu "LIDER BRANŻY WESELNEJ"

ILUZJONISTA

NA WESELE,

doskonała atrakcja

dla wszystkich gości. 

StandUp

Pokaz ten idealnie nada się na małe przyjęcia do ok. 80 osób. Trwa około 20 minut. Został stworzony z myślą o dobrej zabawie, dużej dawce humoru i kontakcie z publicznością. Banknoty będą mnożyć się, karta zostanie odczytana z myśli jednego z gości, a piłeczki będą w magiczny sposób wędrować z jednej dłoni do drugiej.

Tak weźmiecie w tym pokazie wszyscy udział !!!

Pokaz sceniczny to show trwające około 35 minut. 
Pokaz ten zawiera kilka sztuk magicznych programu StandUp a dodatkowo jest wzbogacony o iluzje wykonywane pod muzykę, które wprowadzą jeszcze bardziej magiczny klimat.
Stolik zacznie unosić się w powietrzu, karta wybrana przez jedno z gości, sama się narysuje na dużym bloku, uwolnienie z kajdan zapiętych przez dwóch silnych panów nie potrwa dłużej niż 3 sekundy. To wszystko z uśmiechem i dużą dawką humoru, tak aby wszyscy dobrze się bawili :)

Połączenie pokazu głównego z pokazem między stolikami. Pokazem głównym jest jeden z poprzednich zaprezentowanych, StandUp lub Sceniczny, po Show magiczne sztuki odbywają się  przy stolikach gości, prezentowane są z bardzo bliska, w dłoniach gości, często z pożyczonymi od nich przedmiotami, co jeszcze bardziej pozwala im doświadczyć magi na własnej skórze. Najlepiej sprawdzający się przy stolikach do 10 osób. 

Sceniczny

StandUp/Sceniczny
+ Stolikowy

Macie jakieś pytania, skontaktujcie się ze mną. Śmiało !  Napiszcie wiadomość przez formularz, lub skontaktujcie się ze mną telefonicznie:

Imię:
Twój e-mail:
Data wesela:
Miejsce przyjęcia
Pakiet
StandUp
Sceniczny
StandUp + Stolikowy
Sceniczny + Stolikowy
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

11 lat doświadczenia w dostarczaniu niezapomnianych pełnego humoru magicznych chwil

Przewiń
Iluzjonista Tomasz Soja
iluzjonista magik na wesle
886 154 113
Zobacz jak wygląda pokaz iluzji na weselu:

886 154 113

kontakt@tomaszsoja.pl

TS-Art - Tomasz Soja

NIP: 5130190817