Iluzjonista Tomasz Soja

 

kontakt@tomaszsoja.pl

886 154 113

Iluzjonista Tomasz Soja, magik dla dzieci, magik kraków, iluzjonista kraków, pokazy iluzji kraków,

KONTAKT

OFERTA

Nazywam się Tomasz Soja, i jak już zapewne wiesz, jestem iluzjonistą :)
Sztuką iluzji zajmuje się odkąd pamiętam... a tak poważnie gdzieś od około 2005 roku. Cała przygoda zaczęła się przez mojego starszego brata Łukasza, który nauczył mnie pierwszej sztuczki karcianej.

Po jej opanowaniu, zacząłem prezentować ją kolegom i koleżankom w szkole. Ich reakcje na mój pierwszy magiczny trik, dały mi kopa do poznania kolejnych magicznych sztuk.

Swój pierwszy sceniczny występ dla szerszej publiczności zrobiłem w 2008 roku, i po tym wiedziałem już że iluzja to ta rzecz, którą chce się zajmować w życiu. Tak też właśnie jest.

W 2011 roku podejmując spontaniczną decyzję wręcz z dnia na dzień wziąłem udział w IV edycji programu MAM TALENT gdzie od jury uzyskałem 3x TAK. To jedna z najfajniejszych przygód w moim życiu i po części mały kroczek do spełnienia marzenia prezentowania iluzji w teatrze :)

W 2017 roku jako jedyny iluzjonista w kraju zostałem nominowany do tytułu "Lider Roku Branży Weselnej". I tym samym trafiłem na strony książki weselnego eksperta jako jedna z polecanych atrakcji weselnych. 

Kiedy występuję stawiam przede wszystkim na świetną zabawę, podczas której widzowie pomagają jako asystenci

i mamy okazję razem tworzyć magię iluzji :)

To w skrócie moja historia, zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą pokazów iluzji.